نحوه ارسال مدارک دانشجویان پذیرفته شده در قرعه‌کشی حج عمره دانشجویی (اصلی و ذخیره)

 
بسمه تعالی
با سلام

ضمن عرض تبریک خدمت دانشجویان گرامی پذیرفته شده در قرعه کشی حج عمره دانشجویی (اصلی و ذخیره)  خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای زائرین بر اساس دستورالعمل مندرج در این دفترچه اقدام نموده تا با مشکلی جهت تکمیل مدارک و انشاءالله اعزام مواجه نشوید.

همچنین به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند می رساند که در اسرع وقت (بر اساس زمان اعلامی در دفترچه راهنمای زائرین) نسبت به آماده نمودن و ارسال فرم تعهد نامه محضری (فرم شماره ۳ دفترچه)  به امور دانشجویی دانشکده آموزشهای الکترونیکی به آدرس: اقدام نمایند تا این فرم به مسئول ستاد عمره دانشگاهیان در دانشگاه تحویل گردد و فرایند صدور مجوز خروج از کشور برای ایشان پیگیری شود.

چنانچه فرم تعهدنامه محضری – ثبت شده در دفترخانه اسناد رسمی معتبر- در زمان اعلام شده تحویل نگردد دانشجو شخصاً می بایست جهت صدور مجوز خروج از کشور برای خود اقدام نماید.

ضمناً به اطلاع می رساند در صورت عدم مشکل صدور گواهی اشتغال به تحصیل و داشتن واحد درسی در ترم آینده این گواهی از طرف امور دانشجویی دانشکده پیگیری می گردد و نیازی به پیگیری دانشجو نیست.

 Hajj 
 
موفق باشید
امور دانشجویی دانشکده آموزشهای الکترونیکی
به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email