مبعث پیامبر رحمت، حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله) به عموم مسلمانان جهان خجسته باد

مبعث پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله

«اللَّهُمَّ انّى‏ اسْئَلُکَ وَ اتَوَجَّهُ الَیْکَ بِنَبِیِّنا مُحَمَّدٍ صلى الله علیه و آله نَبِىِّ الرَّحْمَهِ، یا مُحَمَّدُ انّى‏ اتَوَجَّهُ بِکَ الى‏ رَبِّکَ انْ تَقْضِىَ حاجَتى‏»

خدایا، من از تو درخواست مى‌‏کنم و به تو روى مى‌‏آورم به‏ وسیله (وساطت) پیامبرمان، حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، پیامبر رحمت. اى محمد (صلّی الله علیه و آله) من به ‏وسیله تو به ‏سوى پروردگارت توجه مى‏‌کنم که خواسته مرا برآورى.

26c2cd7d-d4f2-4d2e-9f58-b3f4a916008a

حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، آخرین فرستاده و پیامبر الهى است که از سوى خداوند براى هدایت بشر مبعوث شده است. پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله)، برترین شخصیّت عالم امکان، مکرّم‌‏ترین فرزند آدم نزد خداى سبحان و حبیب پروردگار عالمیان است. ایشان اوّلین کسى خواهد بود که در روز قیامت حُلّه بهشتى بر تن مى‌‏نماید و در بالاترین جایگاه بهشت قرار مى‏‌گیرد، و براى هر کس که شایستگى داشته باشد شفاعت مى‌‏کند.

آن پیامبر عظیم الشان، افضل انبیاء الهى و خاتم ایشان محسوب مى‏‌گردد، و قرآن مجید معجزه آخرین منجی خدا بر زمین است، تا انسان را از وادى جهل و غفلت رهایى دهد، و به سوى نور و تعالى و تکامل راهنمایى کند.

خداوند به سبب حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، حجت را بر همه بندگان خود تمام مى‏کند و هیچ گروهى از مردم نمى‌‏مانند که از دعوت وى مستثنا شوند.

مبعث پیامبر مهر و رحمت را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عجّل الله تعالی فرجه الشریف) و تمامی مسلمان جهان تبریک و تهنیت می­‌گوییم.

منبع: سایت راسخون

شورای فرهنگی دانشکده آموزشهای الکترونیکی

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email