آغاز ثبت نام انتخابات اینترنتی اعضای انجمن های علمی – دانشجویی دانشکده های دانشگاه شیراز

بسمه تعالی

 

قابل توجه دانشجویان گرامی عضو انجمن گفتگوی دانشجویان دانشکده

پیرو اطلاعیه های قبلی امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده به اطلاع دانشجویان علاقمند به کاندیداتوری عضویت در شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی دانشکده می رساند مدیریت امور علمی دانشجویان دانشگاه شیراز در نظر دارد نسبت به برگزاری انتخابات اینترنتی اعضای انجمن های علمی – دانشجویی دانشکده های دانشگاه شیراز از ۱۹ لغایت ۲۳ آبان ماه اقدام نماید.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام کاندیداهای انجمن دانشکده مجازی تا روز جمعه ۸/۸/۹۴ می باشد.

با توجه به عدم امکان حضور دانشجویان متقاضی در این تاریخ، می بایست درخواست خود را از طریق بخش مکاتبات در سیستم (sess) به امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده ارسال نمایند.

با عنایت به اینکه اعضای شورای مرکزی به عنوان نماینده سایر دانشجویان در انجمن علمی و رابط بین مدیریت امور علمی دانشجویان دانشگاه و دانشجویان بوده و همچنین پیگیر فعالیت های این انجمن خواهند بود خواهشمند است ترجیحاً دانشجویانی که امکان حضور فیزیکی برای انجام این موارد را دارند جهت کاندیداتوری اقدام فرمایند.

پس از ثبت نام و اعلام اسامی دانشجویان متقاضی به مدیریت امور علمی دانشجویان دانشگاه، اسامی نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده از این مدیریت جهت اطلاع کلیه دانشجویان گرامی و آغاز تبلیغ ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل های زیر توجه فرمایید.

 

otomasion etelaeeye rangi copy

 

otomasion etelaeeye rangi b copy

 

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده آموزشهای الکترونیکی

 

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email