(یادآوری) مراسم دانش آموختگان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

بسمه تعالی505620_tIfHDLFV

به اطلاع فارغ التحصیلان سال تحصیلی ۹۵-۹۴ می رساند که مراسم جشن فارغ التحصیلی آن عزیزان در تاریخ سه شنبه ۹۵/۲/۲۸  از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزارمی گردد. دانش آموختگان عزیز می توانند جهت ثبت نام به لینک اختصاصی ثبت نام مراسم دانش آموختگان دانشکده مراجعه وثبت نام نمایند.

توجه: اولویت ثبت نام و شرکت در مراسم با فارغ التحصیلان دانشکده تا نیمسال دوم  ۹۵-۹۴  می باشد.

 

 اسامی دانشجویان ممتاز دانشکده آموزشهای الکترونیکی

توضیحات:

 1. دانش آموختگان عزیز می بایست حداکثر تاروز دوشنبه ۹۵/۲/۲۰ به لینک ثبت نام مراجعه وثبت نام نمایند.(راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در پایین اطلاعیه موجود می باشد)
 2. کسانی که تمایل دارند با همراه در این مراسم شرکت نمایند می توانند تعداد همراهان خود را (حداکثر دو نفر) در زمان ثبت نام در قسمت تعداد همراهان ثبت نمایند.
 3. دانش آموختگان عزیز دانشکده می توانند جهت دریافت کارت دعوت خود و همراهان تا یک روز قبل از مراسم به روابط عمومی دانشکده مراجعه نمایند. ضمناً آن دسته از عزیزانی که تا تاریخ مذکور موفق به دریافت کارت دعوت نشوند می توانند دو ساعت قبل ازشروع مراسم به میز توزیع کارت دعوت دانشکده در محل برگزاری مراسم مراجعه نمایند.
 4. رعایت شئونات اسلامی الزامی است. با توجه به اینکه حفظ نظم مراسم بر عهده انتظامات دانشگاه می باشد لذا موکداً از ورود کسانی که شئونات اسلامی را رعایت ننمایند به سالن محل برگزاری مراسم جلوگیری خواهند نمود.
 5. هزینه لباس دانش آموختگی ۵۰/۰۰۰ ریال ( پنج هزار تومان) می باشد که در محل توزیع لباس از فارغ التحصیلان گرامی دریافت می گردد.
 6. پوشیدن لباس فارغ التحصیلی توسط دانش آموختگان الزامی است.
 7. لازم است دانش آموختگان جهت دریافت لباس فرم ، دوساعت قبل ازشروع مراسم درمجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه حضور یابند ودرپایان مراسم بلافاصله لباس راتحویل نمایند . همچنین تاکید میگردد که تاخیر درتحویل لباسها ضمن معرفی به کمیته انضباطی دانشگاه ، جریمه نقدی ( به ازاء هرساعت ۵۰۰۰۰۰ریال ) دارد.
 8. به همراه داشتن و ارائه کارت شناسایی عکس دار معتبرمانند ( کارت دانشجویی یا کارت ملی یا شناسنامه) الزامی است .
 9. عکاس جهت گرفتن عکس انفرادی وجمعی ( درسالن ) حضور خواهد داشت .
 10. رنگ لباسهای فارغ التحصیلی بر اساس مقاطع تحصیلی تعیین می گردد.

فارغ التحصیل کارشناسی: رنگ آبی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد: رنگ کرمی

 1. ارایه کارت دعوت دانش آموختگی و کارت دعوت همراه الزامی می باشد، در غیر اینصورت حضور افراد در مراسم امکان پذیر نمی باشد.
 2. جهت مشارکت و ایجاد همدلی بین فارغ التحصیلان گرامی از کلیه علاقه مندان به همکاری در برگزاری این مراسم با شکوه، همچنین انجام امور فرهنگی جشن از قبیل ساخت کلیپ دانشجویی و صحنه آرایی جایگاه مراسم صمیمانه دعوت بعمل می آید. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری دانشجویی در اسرع وقت با امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده به شماره های ۰۷۱۳۶۱۳۲۶۹۱ و ۰۷۱۳۶۴۶۰۶۰۳ آقای مهندس رستمی تماس حاصل فرمایید.

 

  راهنمای ثبت نام جهت شرکت در جشن فارغ التحصیلی:

پس از ورود به سامانه اتوماسیون آموزشی (sess) مراحل  تصویری زیر را دنبال نمایید:

۱.از منوی سمت راست صفحه بر روی گزینه فرایند ها کلیک نمایید:11

 

۲.گزینه “اجرای فرایند جدید از فرایند با شماره مرجع”را انتخاب و در کادر مقابل عدد “۲۰۰” را درج نمایید و سپس گزینه “ثبت نام جشن فارغ التحصیلی -واحد آموزش های الکترونیکی” را انتخاب نمایید.21

 

۳. بر روی گزینه “ثبت نام جشن فارغ التحصیلی کلیک نمایید.31

 

۴.پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه “ذخیره و ارسال” کلیک نمایید. در صورتیکه بر روی این گزینه کلیک ننمایید ثبت نام شما ثبت نمی گردد.41

 

 

روابط عمومی دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه  شیراز

۱۳۹۵/۱/۲۹

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email