اطلاعیه خوابگاه خواهران جهت امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۵-۹۴

باسمه تعالی

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما به اطلاع دانشجویان شهرستانی متقاضی اسکان موقت – جهت شرکت در امتحانات پایان ترم– می رساند، علیرغم پیگیری های مکرر با مجموعه خوابگاهی زند که اسکان قبلی در آن صورت پذیرفته بود با توجه به تخلیه شدن و غیرفعال شدن این خوابگاه امکان استفاده از این خوابگاه میسر نیست. با این وجود هماهنگی خوابگاه  دانشجویی و مهمانسرای بعثت مربوط به موسسه جهاد کشاورزی استان فارس از روز شنبه مورخ ۹۵/۴/۵ جهت اسکان دانشجویان خواهر انجام پذیرفته است.

دانشجویان گرامی بنا بر صلاحدید خود می توانند به ازاء هر شب اسکان مبلغ ۷۰۰۰ تومان مبلغ ۷۰۰۰ تومان بصورت نقدی جهت خوابگاه دانشجویی و یا مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان جهت مهمانسرای مجموعه بعثت بصورت نقدی به مسئول محترم خوابگاه پرداخت نماید.

ارائه کارت دانشجویی به مسئول خوابگاه الزامی می باشد.

– دانشجو موظف به رعایت قوانین و مقررات خوابگاه مربوطه می باشد.

– لطفا جهت استفاده مناسب تر از این فضا دو عدد ملحفه همراه داشته باشید.

-خواهشمند است جهت هماهنگی حضور در خوابگاه در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری، قبل از حضور در شیراز با جناب آقای سراداری مسئول خوابگاه جهت هماهنگی لازم و صدور مجوز ورود به خوابگاه در ساعات اداری به شماره ۰۹۱۷۳۳۸۲۴۵۷ تماس حاصل فرمایید تا ایشان هماهنگی لازم را با انتظامات مجموعه به عمل آورند.

تذکر بسیار مهم:

استفاده از خوابگاه کاملا اختیاری می باشد لذا قبل از اسکان و پرداخت هزینه اسکان امکانات خوابگاه و مسافت آن با دانشگاه را رویت نموده و سپس در صورت تمایل اقدام فرمایید.

لطفا در صورت وجود مشکل از طریق بخش مکاتبات در سیستم sess با امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده مکاتبه نمایید.

خوابگاه بعثت:

به آدرس – بلوار مدرس- بلوار جانبازان (پودنک) – اولین خیابان سمت چپ- خیابان مردانی غربی- خوابگاه دانشجویی موسسه جهاد کشاورزی بعثت

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۳۸۲۴۵۷ جناب آقای سراداری مسئول خوابگاه

 

با تشکر

امور دانشجویی و فرهنگی

دانشکده آموزشهای الکترونیکی

دانشگاه شیراز

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email