پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

باسمه تعالی

آغاز سال تحصیلی جدید را محضر دانشجویان عزیز، اعضاء محترم هیئت علمی و کارکنان پرتلاش دانشکده، تبریک عرض می نمایم. امیدوارم سال تحصیلی جدید سالی توام با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی و فرهنگی باشد. بدون شک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل ” نامگذاری شده است، انگیزه تمام دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه جهت تولید علم و فناوری بومی افزایش یافته است که این امر نوید سال تحصیلی پربار و شکوفایی را می دهد.
مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند « دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در « سنگر دانشگاه » یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی در قالب دانشگاه محقق سازیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) ، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردهای حاصله، تلاش مضاعف نموده و در آینده گنجینه¬ای از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید.

دکتر محمد محمدی
رئیس دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز