قابل توجه کلیه دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود (جلسه توجیهی)

قابل توجه کلیه دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود (جلسه توجیهی)

به اطلاع می رساند جهت آشنایی دانشجویان جدیدالورود با نحوه کاربری سیستم آموزشی دانشگاه شیراز، جلسه توجیهی حضوری و آنلاین در تاریخ دو شنبه ۳مهرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن ویدئوکنفرانس یک دانشکده و همزمان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. از عموم دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود تقاضا می شود برای آشنایی با تغییرات انجام شده در سیستم آموزشی و نحوه کاربری سیستم آموزشی در جلسه مذکور حضور به هم رسانند.

جهت حضور آنلاین در جلسه کافی است تا پس از ورود به سیستم آموزشی دانشگاه شیراز (https://sess.shirazu.ac.ir) در قسمت امور واحدهای مجازی، بر روی لینک گفتگو با کارشناس بخش کلیک نمایید تا وارد جلسه توجیهی شوید.

قبل از حضور در کلاسهای آنلاین دانشکده و جلسه توجیهی آنلاین از نصب بودن نرم افزارهای موردنیاز مطمئن شوید، برای انجام این مهم وارد صفحه نرم افزارهای موردنیاز و مفید شوید (http://vu.shirazu.ac.ir/tools) و نرم افزارهای Adobe Connect Add-in  و آخرین نسخه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد و ضمن مطالعه فایلهای راهنما و مشاهده لینکهای ضبط شده جلسات توجیهی موارد آموزشی (برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان کارشناسی) و توضیحات کارشناس انفورماتیک درباره سیستم آموزشی، تست کامل را بر روی سیستم خود اجراء نمایید.

در صورتی که برای ورود به کلاسهای دانشکده و جلسه توجیهی مشکل داشتید، قبل از شروع نیمسال تحصیلی و کلاسهایتان با واحد برگزاری کلاسها ( ۰۷۱۳۶۴۶۰۳۳۱) تماس حاصل فرمایید.

دانشجویانی که هنوز ثبت نام حضوری انجام نداده اند و نمی توانند از کلاس استفاده کنند می توانند از لینک ضبط شده کلاس استفاده نمایند

با تشکر

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email