قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی نیمسال اول ۹۹-۹۸(برگزاری کلاس توجیهی)

قابل توجه کلیه دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود (جلسه توجیهی)

به اطلاع می رساند جهت آشنایی دانشجویان جدیدالورود با نحوه کاربری سیستم آموزشی دانشگاه شیراز، جلسه توجیهی حضوری و آنلاین در تاریخ دوشنبه وسه شنبه ۲۵  و۲۶ شهریورماه ۱۳۹۸از ساعت ۱۵:۳۰الی ۱۷ در محل پردیس بین الملل وهمزمان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. از عموم دانشجویان بخصوص دانشجویان جدیدالورود تقاضا می شود برای آشنایی با تغییرات انجام شده در سیستم آموزشی و نحوه کاربری سیستم آموزشی در جلسه مذکور حضور به هم رسانند.(آدرس : شیراز، خیابان قصردشت، نبش خیابان قم آباد، ساختمان پردیس بین‌الملل دانشگاه شیراز )

جهت حضور آنلاین در جلسه کافی است ، پس از ورود به سیستم آموزشی دانشگاه شیراز (https://sess.shirazu.ac.ir) در قسمت امور واحدهای مجازی، بر روی لینک گفتگو با کارشناس بخش کلیک نمایید تا وارد جلسه توجیهی شوید.

قبل از حضور در کلاسهای آنلاین دانشکده و جلسه توجیهی آنلاین از نصب بودن نرم افزارهای موردنیاز مطمئن شوید، برای انجام این مهم وارد صفحه راهنما در سایت دانشکده شوید (صفحه راهنما در سایت) و نرم افزارهای Adobe Connect Add-in   و آخرین نسخه Flash Player  بر روی سیستم شما نصب باشد و ضمن مطالعه فایلهای راهنما و مشاهده لینکهای ضبط شده جلسات توجیهی ،موارد آموزشی (برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان کارشناسی) وتوضیحات کارشناس انفورماتیک درباره سیستم آموزشی، تست کامل را بر روی سیستم خود اجراء نمایید.

در صورتی که برای ورود به کلاسهای دانشکده و جلسه توجیهی مشکل داشتید، قبل از شروع نیمسال تحصیلی و کلاسهایتان با واحد برگزاری کلاسها ( ۰۷۱۳۶۱۳۴۰۵۹) تماس حاصل فرمایید.

دانشجویانی که  ثبت نام حضوری انجام نداده اند ،نمی توانند از کلاس آنلاین استفاده کنند می توانند پس از انجام فرایند ثبت نام از لینک ضبط شده کلاس استفاده نمایند.

با تشکر