اعلام زمان و نحوه ثبت نام وام شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸

اطلاعیه پورتال دانشجویی صندوق رفاه

به اطلاع می رساند: با توجه به فعال شدن سامانه استعلام شاغلین از سازمان های ذیربط و ماده ۵ فصل اول آیین نامه استفاده از وام های صندوق رفاه دانشجویان مصوب  ۱۳۷۴/۰۳/۰۶ مبنی بر اینکه ” در زمان دریافت وام دانشجویی، عدم اشتغال به کاری که مستلزم دریافت اجرت باشد” یکی از شروط اصلی برای اعطای تسهیلات است. چنانچه این سامانه، دانشجویی را شاغل تشخیص داد، شخص مدعی می بایست از محلی که سابقه بیمه گزارش شده است، نامه ای رسمی و مورد تائید مبنی بر عدم اشتغال را به همراه سوابق بیمه ای ممهور به مهر بیمه به دانشگاه ارائه نماید.

 

مهلت ثبت نام وام شهریه تا ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ می باشد.

 

زمان تحویل مدارک به کارشناس دانشجویی دانشکده(آقای صالحی):     

دانشجویان محترم باید تا روز سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹  مدارک خود را تحویل دهید.

 

همزمان با ثبت نام و ورود به پورتال دانشجویی می بایست اسناد تعهد نامه محضری و مدارک ضامن را به کارشناس دانشجویی دانشکده خود تحویل نمایید که در سیستم فاز ۲ ثبت گردد. در غیر اینصورت امکان ثبت وام برای شما میسر نیست.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک برای شما میسر نیست مدارک لازم را به آدرس : شیراز- خیابان قصرالدشت – نبش خیابان قم آباد- پردیس بین الملل و آموزشهای تخصصی دانشگاه شیراز-قسمت اداری و مالی(کارشناس دانشجویی)- کد پستی ۱۵۷۳۵-۷۱۹۵۶  ارسال نمایید.

 

توجه داشته باشید ثبت نام شامل ۲ مرحله می باشد:

  • تشکیل پرونده
  • پس از تشکیل پرونده و تایید مدارک ارسال شده توسط کارشناس باید درخواست وام را ثبت نمایید.

 

نکته مهم:

توجه داشته باشید که برای هر ترم باید درخواست وام را در سایت صندوق رفاه ثبت نمایید.

 

لطفا طبق راهنما عمل نمایید.

راهنمای تصویری نحوه تشکیل پرونده و درخواست وام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه

نمونه فرم تعهد نامه محضری

توجه:  (تعهد نامه حتما مطابق با نمونه فرم باشد. تمامی مشخصات متعهد و ضامن به طور کامل پر شود. آدرس منزل متعهد و ضامن به همراه کد پستی و محل کار ضامن در صورت شاغل بودن، شماره موبایل و شماره ثابت متعهد و ضامن و شماره ثابت محل کار ضامن در صورت شاغل بودن حتما در تعهدنامه ذکر شوند.)

 

در زمان تشکیل پرونده طبق راهنما برای ثبت مرکز آموزش عالی دانشگاه شیراز از کد ۱۰ ، دانشکده آموزش های الکترونیکی کد ۱۵ و دانشکده پردیس بین الملل(در پورتال صندوق رفاه واحد قشم ثبت شده است) کد ۱۴ استفاده نمایید.

در پورتال صندوق رفاه،  دانشجویان دانشکده آموزش های الکترونیکی(مجازی) و پردیس بین الملل(قشم) نیاز به ثبت شماره حساب ندارند و وام در اتوماسیون آموزشی(sess) ثبت می شود.

 

مدارک لازم برای اخذ وام شهریه:

۱-اصل سند تعهدنامه تنظیم شده توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور. (حتما مطابق با نمونه فرم تعهدنامه محضری باشد. تمامی مشخصات متعهد و ضامن به طور کامل پر شود. آدرس منزل متعهد و ضامن به همراه کد پستی و محل کار ضامن در صورت شاغل بودن، شماره موبایل و شماره ثابت متعهد و ضامن و شماره ثابت محل کار ضامن در صورت شاغل بودن حتما در تعهدنامه ذکر شوند.)

۲- مدارک ضامن :

    الف.در صورتی که ضامن شاغل باشد، حتما از کارکنان رسمی و پیمانی دولت بوده و باید آخرین حکم استخدامی ضامن(حکم کارگزینی که وضعیت استخدامی رسمی یا پیمانی در آن مشخص باشد) را  ارسال نمایید.(ضمانت کارمندان بخش های خصوصی قابل قبول نیست.)

   ب.در صورتی که ضامن از نیروهای نظامی باشد، باید آخرین فیش حقوقی را با ذکر یگان خدمت ارسال نمایید.

    ج.در صورتی که ضامن بازنشسته باشد، باید گواهی کسر از حقوق به همراه حکم بازنشستگی ارسال نمایید.

توجه: دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای جهت دریافت تسهیلات از صندوق رفاه می بایست یک ضامن و در مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته می بایست دو نفر ضامن، که یکی از ضامنین حتما می بایست مشغول به خدمت باشد، با مشخصاتی که قید گردید معرفی نمایند.

 

    شرایط گواهی کسر از حقوق:

   عنوان گواهی کسر از حقوق حتما باید به:    صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم    باشد.

  اگر خواستید در گواهی کسر از حقوق مبلغ ثبت نمایید بر اساس جدول زیر عمل نمایید.

 

 (ریال)

کارشناسی

۷۰/۰۰۰/۰۰۰

کارشناسی ارشد

۷۰/۰۰۰/۰۰۰

کارشناسی ارشد هسته ای

۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰

دکتری

۲۸۰/۰۰۰/۰۰۰

دکتری هسته ای

۴۲۰/۰۰۰/۰۰۰

 

سنوات دریافت وام:

دانشجویان دکتری

۸ ترم

دانشجویان کارشناسی ارشد

۴ ترم

دانشجویان کارشناسی ناپیوسته

۴ ترم

دانشجویان کارشناسی پیوسته

۸ ترم

 

در صورت داشتن سوال یا بروز مشکل با شماره ۳۶۱۳۲۶۹۸-۰۷۱ (کارشناس دانشجویی ) تماس حاصل فرمایید.