اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه شیراز- به روز رسانی در تاریخ 11/8/99

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه شیراز- به روز رسانی در تاریخ 11/8/99


اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون  سراسری سال تحصیلی 
 1400-1399  دانشگاه شیراز

      ضمن عرض تبریک و خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی1400-1399 دانشگاه شیراز توجه پذیرفته شدگان محترم را به نکات زیر جلب می نماید.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه شیراز به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک از طریق پست توسط دانشجو و کاملا" غیر حضوری و اینترنتی به انجام خواهد رسید و نیازی به حضور دانشجو نمی باشد. انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

ثبت نام اینترنتی:

ثبت نام اینترنتی از تاریخ 12/8/99 لغایت 16/8/99 و  شروع کلاس ها از تاریخ 17/8/99 می باشد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است و به تایید دفاتر اسناد رسمی محل سکونت خود رسیده است، تهیه شده باشد (عکس ۴×۳  با رزولوشن ۳۰۰dpi و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن ۱۵۰dpi و فرمت jpg).

توجه: حجم هریک از فایلهای بالا از KB  300 نباید بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

۱-      ورود به سایت دانشگاه شیراز به آدرس www.shirazu.ac.ir

۲-      مشاهده لینک ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت دانشگاه شیراز و کلیک بر روی لینک ثبت نام

۳-      درج شماره پرونده، شماره شناسنامه وکد ملی و تایید آن

۴-      دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تایید آن

۵-      مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه شیراز و درج شماره کاربری و رمز عبور و تایید آن

۶-      مشاهده دستور العمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن

۷-      تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.

تذکر:

کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی انجام می پذیرد. لذا عدم تکمیل فرم ها، یا درج اطلاعات غلط و یا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهایی و مشکلات آتی  می گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

 

2- ارسال اصل  مدارک از طریق پست پیشتاز:

ارسال کلیه مدارک تحصیلی از طریق پست پیشتاز و بارگذاری رسید پستی درفرایند ثبت نام در اتوماسیون آموزشی می باشد که می بایست به صورت زیر انجام شود.

الف- ارسال اصل و کپی مدارک تحصیلی

ب- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه - کارت ملی- وضعیت نظام وظیفه(کارت پایان خدمت، کارت معافیت پزشکی- کارت معافیت دائم و....)- عکس

که لازم است کپی آنها در دفاتر اسناد رسمی مورد تایید قرار گیرد.

نشانی پستی:

نشانی: شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش قم‌آباد، پردیس بین‌الملل و آموزش‌های تخصصی دانشگاه شیراز، دانشکده آموزشهای الکترونیکی

کد پستی: 7195615735

توجه:

کلیه مدارک می بایست بصورت کامل ارسال گردد. چنانچه مدارک ارسالی و مدارکی که در فرایند ثبت نام بارگذاری می شود با هم تطابق نداشته باشد ثبت نام کن لم یکن تلقی می گردد. بنابراین در ارسال مدارک و انجام مراحل فرایند ثبت نام دقت کامل بعمل آید.

 

مدارک لازم:

 1-اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسی (فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی حداکثر تا تاریخ 31/6/99) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی (لیسانس) قید شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی(جهت دارندگان مدرک معادل کارشناسی تأییدیه وزارت علوم ضروری است)

2- پذیرفته شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی(لیسانس) نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی(لیسانس) با محتوای فرم شماره 2(مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور)

مدارک سجلی

1- تصویر شناسنامه از تمام صفحات آن با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی.

2- تصویر پشت و روی کارت ملی با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی

3-  شش  قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری. (جهت برادران مشمول معافیت تحصیلی ۱۲ قطعه)

4- تصویر مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی

کارمندان دولت

اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع

دانشجویان رتبه اول

فرم شماره 13 جهت فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی (استخراج از سایت سازمان سنجش آموزش کشور)

 

رشته های دبیری

اصل موافقت نامه کتبی و بدون قید وشرط برای فارغ التحصیلان رشته های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش

دانشجویان سال آخر

فرم مخصوص میانگین واحدهای گذرانده شده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی متقاضی شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل ) سال 1399 (مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 99 استخراج از سایت سازمان سنجش آموزش کشور)

هزینه امور ثبت نام

- واریز مبلغ -/1067000ریال( یک میلیون و شصت و هفت هزار ریال) بابت هزینه امور ثبت نام قابل پرداخت به صورت اینترنتی از طریق رمز دوم کارت های عابر بانک، بانک  های عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی هزینه امور ثبت نام در فرایند ثبت نام)

واریز مبلغ 18000000 ریال(هجده میلیون ریال) بابت شهریه علی الحساب که به صورت اینترنتی انجام پذیرد.

تأکید می شود وجه ثبت نام حتما" بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شود. ضمنا هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

 

 

 قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

 - کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به نزدیک ترین پلیس + ۱۰ در شهرستان محل سکونت خود مراجعه و فرم موافقت با معافیت تحصیلی  را از پلیس + ۱۰ اخذ و در فرایند ثبت نام بارگذاری نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه به پلیس +10

-  پرینت قبولی در دانشگاه دریافت از  (سایت سازمان سنجش)  

-  دونسخه پرینت فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی (دریافت از فرایند ثبت نام)

  - یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام (دریافت از فرایند ثبت نام)

   - یک نسخه کپی کارت ملی

   - یک نسخه کپی شناسنامه

   - یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

   - یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

                                                                               *****

 

 

استعلام مدرک تحصیلی

جهت استعلام گواهی تحصیلی مقطع قبلی لطفا به آدرس سایت https://estelam.msrt.ir   وارد شده و درخواست استعلام مدرک را ثبت و کد رهگیری دریافتی را در قسمت اطلاعات پایه در فرایند ثبت نام وارد نمایید.

*  پیگیری وصول تاییدیه تحصیلی مدارک مقاطع قبلی تا قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 99 بر عهده دانشجو
می باشد.

 

کارت دانشجویی

انجام مراحل صدور کارت دانشجوئی به محض رفع موانع همه گیری ویروس کرونا و برقراری امکان حضور دانشجویان در دانشگاه اطلاع رسانی و توزیع خواهد شد.

توجه**

شروع کلاس ها از تاریخ 17/8/99 بصورت غیر حضوری با استفاده از سیستمهای آموزش الکترونیکی و مجازی می باشد.کلیه دانشجویان می بایست شیوه آموزشی سال تحصیلی 400-99 و راهنمای استفاده از سیستمهای آموزش الکترونیکی که در سایت دانشگاه شیراز درج شده است را بدقت مطالعه نماید.

در صورت وجود هرگونه مشکل می توانید با کارشناس رشته در دانشکده و بخش که اطلاعات آنها در ذیل این اطلاعیه درج شده تماس حاصل نمایید. و یا به شناسه کاربری ایشان در اتوماسیون آموزشی قسمت پیام ها مشکل خود را مطرح و پیام را ارسال نمایید.

تکمیل کارنامه سلامت جسم:

کلیه دانشجویان لازم است پس از مراجعه به سامانه سجاد به آدرس: http://portal.saorg.ir/physicalhealth کلیه صفحات کارنامه سلامت جسم را تکمیل نمایند.

تکمیل کارنامه سلامت روان:

  ** به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه شیراز موظف به شرکت در "طرح کشوری کارنامه سلامت روان" می باشند،

بدین منظور خواهشمند است برای تکمیل فرم کارنامه سلامت روان خود، به نکات ارائه شده توجه نمایید.

نکته 1

کلیه دانشجویان ورودی جدید مقاطع مختلف دانشگاه شیراز (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی) موظف به شرکت در طرح کارنامه سلامت روان دانشجویان ورودی جدید می باشند.

براساس دستورالعمل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری،

ثبت نام شما در نیمسال دوم سال تحصیلی منوط به تشکیل کارنامه سلامت روان و دریافت گواهی شرکت در طرح از مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه می باشد.

 

نکته 2

به منظور تکمیل فرم الکترونیک کارنامه سلامت روان، وارد لینک سامانه سجادبه آدرس زیر شده و کارنامه خود راتکمیل نمایید.http://portal.saorg.ir/mentalhealth

 

نکته 3

هنگام ورود به سامانه سجاد، چنانچه قبلا در این سامانه ثبت کرده اید با نام کاربری و رمز عبور قبلی خود وارد شوید و اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، ابتدا ثبت نام کنید و سپس از طریق آیکون ورود، وارد شوید و پرسشنامه خود را تکمیل نمایید.

 

نکته 4

چنانچه رمز عبور قبلی خود را فراموش کرده اید از طریق گزینه "رمز عبور را گم کرده اید" رمز عبور جدید خود را ثبت نمایید.

 

 

نکته 5

به منظور صحت اطلاعات خود، به سوالات، دقیق و صادقانه پاسخ دهید.

 

نکته 6

از تکمیل نمودن فرم مربوطه توسط اعضای خانواده اکیدا"خودداری نمایید.

 

نکته 7

در صورت هرگونه سوال می توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 14  باشماره 09016909531 تماس حاصل نماییدو یا به این شماره پیامک نمایید و یا سوال خود را در واتساپ به این شماره ارسال نمایید.

 

 * کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده آموزشهای الکترونیکی جهت ثبت نام به سایت دانشکده به آدرس vu.shirazu.ac.ir قسمت اخبار و اطلاعات مراجعه نمایند.

 

* کلیه پذیرفته شدگان مقطع  کارشناسی ارشد پردیس بین الملل دانشگاه  جهت ثبت نام به سایت پردیس بین الملل به آدرس: suid.shirazu.ac.ir  قسمت اخبار و اطلاعات مراجعه نمایند.

 

پاسخ گویی به مشکلات ثبت نام اینترنتی:

ادرس پست الکترونیک  sessadmin@shirazu.ac.ir  

پاسخ گویی جهت اطلاع از مدارک ثبت نام: از طریق دانشکده و بخش های مربوطه صورت می پذیرد.

  • توجه: دانشجویان گرامی جهت ارتباط با
  • 1-  کارشناس آموزش بخش لطفا در سامانه اتوماسیون آموزشی (shirazu.ac.ir) در قسمت پیام ها گزینه "پیام به کارشناس بخش" را انتخاب و پس از باز شدن صفحه پیام ، نام کارشناس آموزش در بالای صفحه ثبت شده که نیاز است دانشجو عنوان، متن و نوع پیام را ثبت و ارسال نماید .
  • 2- برای ارسال پیام به سایر کارشناسان در بخش پیامها ، گزینه ایجاد پیام جدید را انتخاب و در قسمت id های دریافت کنندگان، شناسه کاربری کارشناس را درج و تیک تایید را در مربع کنار گزینه فعال و نوار آبی رنگ تایید را کلیک و در صفحه پیام متن و عنوان را درج و ارسال نماید.
  • 3- جهت دریافت پاسخ های پیام خود گزینه پیامها بخش پیام ها را چک نمایید.

خواهشمند است فایل اسامی کارشناسان دانشکده ها ، id ، شماره تلفن و آدرس را مطالعه فرمایید.   

                   مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز                 


آخرین اطلاعیه ها

فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد
شیوه‌نامه‌ی شرکت در آزمون‌های دانشکده آموزش‌های الکترونیکی به صورت حضوری (نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، نحوه واریز وجه پرداختی پایان‌ترم، آدرس مکان برگزاری امتحانات پایان‌ترم)
شیوه‌نامه‌ی شرکت در آزمون‌های دانشکده آموزش‌های الکترونیکی به صورت حضوری (نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، نحوه واریز وجه پرداختی پایان‌ترم، آدرس مکان برگزاری امتحانات پایان‌ترم)
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 1402 اطلاعیه نحوه واریز وجه پرداختی پایان ترم نیمسال اول 1402 مکان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول 1402
جلسه توجیهی آزمونهای دانشکده آموزشهای الکترونیکی
جلسه توجیهی آزمونهای دانشکده آموزشهای الکترونیکی
باسمه تعالی دانشجویان گرامی به اطلاع می‌رساند در روز چهارشنبه مورخ 1402/10/13 ساعت 14 الی 15 جلسه‌ای با حضور ریاست دانشکده جناب دکتر نیک سرشت درخصوص آزمونها برگزار خواهد شد. لینک ورود به جلسه : https://vroom.shirazu.ac.ir/vus3

آخرین اخبار

از خداییم و به سوی او باز می گردیم
از خداییم و به سوی او باز می گردیم
درگذشت استاد گرانقدر و عزیز دانشکده آموزش‌های الکترونیکی، دکتر محمد خادمی موجب اندوه و تأثر فراوان دانشجویان و دانشگاهیان دانشکده آموزش‌های الکترونیکی و دانشگاه شیراز گردید. مراتب تسلیت و همدردی عمیق و خالصانه استادان و دانشجویان دانشگاه را از این...
مسابقه عکاسی «تصویر ماندگار»
مسابقه عکاسی «تصویر ماندگار»
عکس‌ برگزیده ماه و سال در دانشگاه شیراز روابط‌عمومی دانشگاه شیراز از دانشگاهیان محترم (اعضای هیأت‌علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه شیراز) دعوت می‌‌نماید تا با نگاه خلاقانه خود، براساس موضوعات اعلام‌شده در هرماه، لحظاتی‌ به یادماندنی‌ ثبت کنند و با...