ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه 1399- کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه 1399- کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر


اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته تکمیل ظرفیت بهمن ماه 1399-1400

      ضمن عرض تبریک و خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته توجه پذیرفته شدگان محترم را به نکات زیر جلب می نماید.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه شیراز به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک از طریق پست توسط دانشجو و کاملا" غیر حضوری و اینترنتی به انجام خواهد رسید و نیازی به حضور دانشجو نمی باشد. انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

ثبت نام اینترنتی:

ثبت نام اینترنتی از تاریخ 28/11/99 لغایت 30/11/99 و  شروع کلاس ها از تاریخ 2/12/99 می باشد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است و به تایید دفاتر اسناد رسمی محل سکونت خود رسیده است، تهیه شده باشد (عکس ۴×۳  با رزولوشن ۳۰۰dpi و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن ۱۵۰dpi و فرمت jpg).

توجه: حجم هریک از فایلهای بالا از KB  300 نباید بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

۱-      از طریق لینک :

https://eduautomation.shirazu.ac.ir/sess/script/spclogin.aspx

2-      درج شماره پرونده، شماره شناسنامه وکد ملی و تایید آن

3-      دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تایید آن

4-      مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه شیراز و درج شماره کاربری و رمز عبور و تایید آن

5-      مشاهده دستور العمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن

6-      تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.

تذکر:

کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی انجام می پذیرد. لذا عدم تکمیل فرم ها، یا درج اطلاعات غلط و یا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهایی و مشکلات آتی  می گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

  

2- ارسال اصل  مدارک از طریق پست پیشتاز:

ارسال کلیه مدارک تحصیلی از طریق پست پیشتاز و بارگذاری رسید پستی درفرایند ثبت نام در اتوماسیون آموزشی می باشد که می بایست به صورت زیر انجام شود.

الف- ارسال اصل و کپی مدارک تحصیلی

ب- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه- کارت ملی- وضعیت نظام وظیفه(کارت پایان خدمت، کارت معافیت پزشکی- کارت معافیت دائم و....)- عکس

که لازم است تصویر آنها در دفاتر اسناد رسمی مورد تایید قرار گیرد.

آدرس جهت ارسال پستی مدارک: شیراز، خیابان قصردشت، نبش خیابان قم آباد، ساختمان پردیس بین‌الملل دانشگاه شیراز
کد پستی : 15735-71956

توجه:

کلیه مدارک می بایست بصورت کامل ارسال گردد. چنانچه مدارک ارسالی و مدارکی که در فرایند ثبت نام بارگذاری می شود با هم تطابق نداشته باشد ثبت نام کن لم یکن تلقی می گردد. بنابراین در ارسال مدارک و انجام مراحل فرایند ثبت نام دقت کامل بعمل آید.

 

مدارک لازم:

مدارک سجلی

1- تصویر شناسنامه از تمام صفحات آن با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی.

2- تصویر پشت و روی کارت ملی با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی

3-  شش  قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری. (جهت برادران مشمول معافیت تحصیلی ۱۲ قطعه)

4- تصویر مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی

مدارک تحصیلی

تمامی متقاضیان می بایست حداکثر تا تاریخ 30/11/1399 دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند.

  • اصل یا گواهی موقت دوره کاردانی + کپی
  • ریز نمرات مقطع کاردانی

دانشجویان انصرافی

-اصل فرم انصراف از تحصیل( تا تاریخ 31/02/99) لازم است فرم انصراف از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل تایید شده دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان داخل ارائه نمایید (فرم شماره 2- صفحه 65 دفترچه شماره۱) با مهر و تایید دفتر اسناد رسمی

 

کارمندان دولت

اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط

 

-واریز مبلغ -/1067000ریال( یک میلیون و شصت و هفت هزار ریال) بابت هزینه امور ثبت نام قابل پرداخت به صورت اینترنتی از طریق رمز دوم کارت های عابر بانک، بانک  های عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی هزینه امور ثبت نام در فرایند ثبت نام)

- واریز مبلغ 700.000.0 ریال(هفت میلیون ریال) بابت شهریه علی الحساب که به صورت اینترنتی انجام پذیرد. ( از 700.000.0 ریال، مبلغ 2.880.750 ریال بابت شهریه ثابت و مابقی علی الحساب شهریه متغیر می باشد.)

تأکید می شود وجه ثبت نام حتما" بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شود. ضمنا هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

 قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

 - کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به نزدیک ترین پلیس + ۱۰ در شهرستان محل سکونت خود مراجعه و فرم موافقت با معافیت تحصیلی  را از پلیس + ۱۰ اخذ و در فرایند ثبت نام بارگذاری نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه به پلیس +10

-   پرینت قبولی در دانشگاه (دریافت از سایت سازمان سنجش)  

-  دونسخه پرینت فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی (دریافت از فرایند ثبت نام)

  - یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام (دریافت از فرایند ثبت نام)

   - یک نسخه کپی کارت ملی

   - یک نسخه کپی شناسنامه

   - یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

   - یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

                                                                               *****

استعلام مدرک تحصیلی

جهت استعلام گواهی تحصیلی مقطع قبلی لطفا به آدرس سایت https://estelam.msrt.ir   وارد شده و درخواست استعلام مدرک را ثبت و کد رهگیری دریافتی را در قسمت اطلاعات پایه در فرایند ثبت نام وارد نمایید.

*  پیگیری وصول تاییدیه تحصیلی مدارک مقاطع قبلی تا قبل از شروع نیمسال اول سال تحصیلی 1400 بر عهده دانشجو می باشد.

کارت دانشجویی

انجام مراحل صدور کارت دانشجوئی به محض رفع موانع همه گیری ویروس کرونا و برقراری امکان حضور دانشجویان در دانشگاه اطلاع رسانی و توزیع خواهد شد.

توجه**

شروع کلاس ها از تاریخ 2/12/99 بصورت غیر حضوری با استفاده از سیستمهای آموزش الکترونیکی و مجازی می باشد.کلیه دانشجویان می بایست شیوه آموزشی سال تحصیلی 400-99 و راهنمای استفاده از سیستمهای آموزش الکترونیکی که در سایت دانشگاه شیراز درج شده است را بدقت مطالعه نماید.

در صورت وجود هرگونه مشکل می توانید با کارشناس رشته در دانشکده تماس حاصل نمایید. و یا به شناسه کاربری ایشان در اتوماسیون آموزشی قسمت پیام ها مشکل خود را مطرح و پیام را ارسال نمایید.

شماره تماس : 07136132693 ساعت تماس در روزهای کاری 10-12

آیدی کارشناس: z.khalafi

تکمیل کارنامه سلامت جسم:

کلیه دانشجویان لازم است پس از مراجعه به سامانه سجاد به آدرس:                         http://portal.saorg.ir/physicalhealth کلیه صفحات کارنامه سلامت جسم را تکمیل نمایند.

 

تکمیل کارنامه سلامت روان:

  ** به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه شیراز موظف به شرکت در "طرح کشوری کارنامه سلامت روان" می باشند،

بدین منظور خواهشمند است برای تکمیل فرم کارنامه سلامت روان خود، به نکات ارائه شده توجه نمایید.

 

نکته 1

کلیه دانشجویان ورودی جدید مقاطع مختلف دانشگاه شیراز (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی) موظف به شرکت در طرح کارنامه سلامت روان دانشجویان ورودی جدید می باشند.

براساس دستورالعمل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری،

ثبت نام شما در نیمسال دوم سال تحصیلی منوط به تشکیل کارنامه سلامت روان و دریافت گواهی شرکت در طرح از مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه می باشد.

 

نکته 2

به منظور تکمیل فرم الکترونیک کارنامه سلامت روان، وارد لینک سامانه سجادبه آدرس زیر شده و کارنامه خود راتکمیل نمایید.http://portal.saorg.ir/mentalhealth

 

 

نکته 3

هنگام ورود به سامانه سجاد، چنانچه قبلا در این سامانه ثبت کرده اید با نام کاربری و رمز عبور قبلی خود وارد شوید و اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، ابتدا ثبت نام کنید و سپس از طریق آیکون ورود، وارد شوید و پرسشنامه خود را تکمیل نمایید.

 

 

نکته 4

چنانچه رمز عبور قبلی خود را فراموش کرده اید از طریق گزینه "رمز عبور را گم کرده اید" رمز عبور جدید خود را ثبت نمایید.

 

 

نکته 5

به منظور صحت اطلاعات خود، به سوالات، دقیق و صادقانه پاسخ دهید.

 

 

نکته 6

از تکمیل نمودن فرم مربوطه توسط اعضای خانواده اکیدا"خودداری نمایید.

 

 

نکته 7

در صورت هرگونه سوال می توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 14  باشماره 09016909531 تماس حاصل نماییدو یا به این شماره پیامک نمایید و یا سوال خود را در واتساپ به این شماره ارسال نمایید.

 

 

                   مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز                 

 

 


آخرین اطلاعیه ها

اطلاعیه جامع ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم1403-1402
اطلاعیه جامع ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم1403-1402
توجه: طبق بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، به دانشجویان شاغل وام تعلق نمی گیرد. به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و ضامن به لینک های زیر مراجعه نمایید شرایط ضامن و سند تعهد نامه محضری جهت دریافت وام شهریه...
اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403، دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 14 فروردین‌ماه ۱۴۰3)
اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403، دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 14 فروردین‌ماه ۱۴۰3)
اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403، دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 14 فروردین‌ماه ۱۴۰3)
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403 ، دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 26 اسفندماه ۱۴۰2)
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403 ، دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 26 اسفندماه ۱۴۰2)
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته گردشگری، آزمون سراسری سال تحصیلی 1402-1403 ، دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز (به‌روزرسانی در تاریخ 26 اسفندماه ۱۴۰2)

آخرین اخبار

از خداییم و به سوی او باز می گردیم
از خداییم و به سوی او باز می گردیم
درگذشت استاد گرانقدر و عزیز دانشکده آموزش‌های الکترونیکی، دکتر محمد خادمی موجب اندوه و تأثر فراوان دانشجویان و دانشگاهیان دانشکده آموزش‌های الکترونیکی و دانشگاه شیراز گردید. مراتب تسلیت و همدردی عمیق و خالصانه استادان و دانشجویان دانشگاه را از این...
مسابقه عکاسی «تصویر ماندگار»
مسابقه عکاسی «تصویر ماندگار»
عکس‌ برگزیده ماه و سال در دانشگاه شیراز روابط‌عمومی دانشگاه شیراز از دانشگاهیان محترم (اعضای هیأت‌علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه شیراز) دعوت می‌‌نماید تا با نگاه خلاقانه خود، براساس موضوعات اعلام‌شده در هرماه، لحظاتی‌ به یادماندنی‌ ثبت کنند و با...